- Прайс-лист
- Товары и услуги
- Строганный шпон
- Пиленый шпон
- Шпон корневые срезы
- Кромка из шпона
- Столярные плиты (blockboard) БОРД шпонированный
- Шпонированные плиты ДСП
- МДФ-плиты
- Фанера
- Фанера береза
- Фанера гибкая сейба
- Фанера шпонированная
- Фанера OKOUME
- Фанера огнеупорная OKOUME
- Tikkurila
- Клей для древесины
- Деревянные декоративные решетки
- Все для сшивки шпона
- Доска обрезная и необрезная
- Масла, лаки, воск для древесины
- Лакокрасочные материалы
- Эпоксидная смола
- Распродажа
- Производственные услуги
- Стеновые панели
- Мебельный щит
- Фанера тополь
- Главная
- О нас
- Статьи
- Контакты
- ЕЩЁ
- Доставка и оплата
- Новости
+380 (67) 180-38-13

Отзывы о компании WoodWay Expert
Все клас, товар якісний, доставлено швидко. але вартість доставки хотілось би розуміти хоча б індикативного наперед.
Робив замовлення № 383764672 де вказав товар і дані НП по доставці
Постачальник змінив кількість товару, а саме додав упаковку якусь, або ми не відправимо вам товар.
Навіщо онлайн замовляти якщо тобі потім змінюють замовлення, додаючи упаковки, і спілкуватись з менеджерами?
Пром має за таким слідкувати. Бо це ж і ваша репутація, що ти робиш замовлення, а тобі додають хай копійки але це обман. Попередьте зразу.
Також частини товару не було в наявності, але це буває, ок. Просто ця упаковка це нонсенс. Я ж плачу за доставку....але заплатити ще за якусь упаковку щоб курєр приніс це в відділення НП..
Коротко - не задоволений продавцем. І ще дуже важливо щоб була просто оплата в Промі. Купив і все. Немає ніяких спілкувань з людьми, не слухаєш що "ми так завжди робимо" і т.п.
Замовив 2 тижні тому 4 дошки. Зв'язались відносно швидко, сказали, що надішлють платіжку і зникли.
5 днів тому сам їм ще раз написав, сказали, що в той же день буде платіжка і на наступний день відправка.
Звісно, що цього нічого не відбулось
сделал заказ.оплатил с аваля на их приват.предоставил и квитанцию и виписку со счета.деньги ушли с аваля в приват и пропали.менеджер пишет отмазки типа ищите сами а руководитель в дерзкой форме сообщил,что он такими делами незанимается и положил трубку.разговаривать в живую нежелают абсолютно.на лицо откровенное мошенничество.крайне не рекомендую.деньги только по факту.
фанера то що очикував,дивчина вчасно подсказала по волокнах,бо я помилявся.5+